UWAGA! Dołącz do nowej grupy Gubin - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Spotkanie autorskie Marty Kalinowskiej w Gubinie


W Gubinie odbędzie się spotkanie autorskie z Martą Kalinowską, które zaplanowane jest na 10 marca 2026 roku o godzinie 17:00. Spotkanie będzie doskonałą okazją do poznania twórczości autorki oraz jej inspiracji literackich. Marta Kalinowska, jak sama mówi, jest pasjonatką słów, a jej debiutancka powieść „W pułapce przeszłości” powstała z potrzeby serca i wiary w spełnianie marzeń. Udział w spotkaniu może być ciekawym doświadczeniem dla mieszkańców Gubina oraz miłośników literatury.

Autorzy lokalnych wydarzeń kulturalnych cenią sobie możliwość spotkań ze społecznością, dlatego organizacja takiego przedsięwzięcia ma na celu przybliżenie mieszkańcom Gubina zarówno nowego autora, jak i tematyki jego twórczości. Marta Kalinowska, która jest nie tylko matką i pracującą kobietą, ale także pasjonatką pisania, podzieli się swoim doświadczeniem oraz emocjami, które towarzyszą jej w procesie twórczym. Debiutancka powieść autorki, wydana w 2023 roku, zyskała uznanie i może stać się inspiracją dla wielu osób.

W ramach spotkania przewidziano także dyskusję na temat pasji związanej z pisarstwem oraz jej wpływu na życie osobiste i zawodowe. Każdy, kto marzy o napisaniu własnej historii, znajdzie tu motywację i zachętę do działania. Zachęca się wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu, które może otworzyć nowe perspektywy w odkrywaniu literackiego świata i własnych możliwości twórczych.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Gubinie


Oceń: Spotkanie autorskie Marty Kalinowskiej w Gubinie

Średnia ocena:5 Liczba ocen:8


Zobacz Także